OTC

PHYTOLISSE SHAMPO


Konfeksioni: Flakon 200ml

Karkateristikat e produktit:

Shampo zbutëse me efekt mëndafshi për flokë të padisiplinuar. E pasur me një derivate të tulit të pishës, PHYTOLISSE shtrin flokët, kontrollon elektrizimin e tyre dhe lehtëson krehjen. U siguron flokëve rezistencë maksimale ndaj lagështisë dhe një efekt butësie optimal që zgjat.
Indikimet Për flokë të padisiplinuar.

Formulimi:

Hibiskus, i përqendruar në acide lulesh, mbyll thekët e flokut dhe u dhuron një shkëlqim të jashtëzakonshëm. Përqëndrim i lartë me lule të kalendulës, me veti hidratuese dhe rigjeneruese, ruan butësinë e flokut.

Mënyra e përdorimit:

-Aplikojeni shampon në flokë të lagur.
-Masazhojeni me delikatesë.
-Shpëlajeni me ujë të bollshëm

Këshilla:

Për nje rezultat optimal, përdorni një trajtim ushqyes dhe më pas një produkt për stilim pas shampoos.

Këshilla për përdorim:

Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm.
Download Center

separa
Principi e Pratica Clinica
Lista e barnave të rimbursueshme 2015
shkoni në download >>
separa
Principi e Pratica Clinica
VENDIME TË KËSHILLIT TË MINISTRAVE
shkoni në download >>
separa

OTC