Tabela e lajmërimeve

Seksioni i lajmërimeve të Farmacist33 është rezervuar për shkëmbimin e informacioneve midis personave privatë me qellim për të lehtësuar veprimtarinë e tyre profesionale.
 

Trova annunci
Cfarë kërkon? Në cilën kategori? Në cilin Rajon/Qytet?  
Inserisci un nuovo annuncio
Risultati ricerca  
Vizita
11
2019-11-15 9:31:29.MD | Berat
License Farmacie me qera

Jap License Farmacie me qera per ne rrethin e Tiranes. Cmimi 23.000 i diskutueshem

Vedi annuncio
Vendo
Vizita
18
2019-10-28 9:36:06.PD | Të gjitha të Shqipërisë
Përfaqësues mjekësor në Fier e Vlorë

Farmatech sh.p.k. me seli në Tiranë, distributor ekskluziv i markave më të njohura në fushën e farmacisë, si: Lierac, Phyto, Jowae, Curasept, Curaprox etj., kërkon përfaqësues mjekësor për zonën e Fierit dhe të Vlorës.
Kandidati/ja duhet të plotësojë kushtet e mëposhtme:

· Të ketë diplomë universitare (mundësisht, në fushën e mjekësisë/farmacisë).
· Të zotërojë patentë të grupit B
· Të ketë aftësi shumë të mira në komunikim dhe prezantim produktesh
· Të jetë ambicioz/e

Preferohet që kandidati/ja të jetë rezident/e në një nga qytetet e lartpërmendura dhe të ketë eksperiencë pune në këtë profil. Ofrohet rrogë fikse, plus bonuse mbi shitjet.


Të interesuarit të dërgojnë CV në: info@farmatech.net

Vedi annuncio
Vizita
31
2019-10-25 2:55:01.MD | Të gjitha të Shqipërisë
Kërkoj farmaciste me eksperiencë

Kërkohet farmaciste me eksperiencë te Selvia, në Tiranë.

Numri i kontaktit: 0693175717

Vedi annuncio
Download Center

separa
Principi e Pratica Clinica
Lista e barnave të rimbursueshme 2015
shkoni në download >>
separa
Principi e Pratica Clinica
VENDIME TË KËSHILLIT TË MINISTRAVE
shkoni në download >>
separa

OTC