OTC

PHYTOLISSE MASK


Konfeksioni: Vazo 200ml

Karkateristikat e produktit:

Maskë për flokë të padisiplinuar .E pasur në përbërës aktivë që drejtojnë dhe lehtësojnë krehjen e flokut. Maska PHYTOLISSE drejton dhe ushqen intensivisht flokët. Pa silikon. Efikasitet anti-elektrizim për 72 orë. Disiplinon thekët e flokëve ne 96%të subjekteve.

Indikimet:

Për flokë të padisiplinuar.

Formulimi:

Derivati i tulit të pishës, mbrojtje e vërtetë kundër lagështisë, drejton fibrën dhe garanton një efikasitet anti-elektrizim për një kohë të gjatë. Sinergji algash kafe dhe të kuqe të cilat disiplinojnë flokët dhe sigurojnë një ruajtje të krehjes si në fillim. E pasur në vaj ushqyes nga bërthama e kajsisë,formula e saj e aromatizuar në mënyrë delikate i dhuron flokëve konsistencë mrekullisht të mëndafshtë.

Mënyra e përdorimit:

Pas shampos, në flokë të tharë mirë ,aplikoni një sasi të vogël të produktit në gjatësinë dhe majat e flokut. Lëreni të veprojë nga 2 deri në 5 minuta në varësi të porozitetit dhe trashësisë së flokëve. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Këshilla: Nëse flokët tuaj janë shumë të dëmtuara, mund të kompletoni ritualin tuaj të trajtimit me aplikimin rregullisht të një serumi pa shpëlarje.
Download Center

separa
Principi e Pratica Clinica
Lista e barnave të rimbursueshme 2015
shkoni në download >>
separa
Principi e Pratica Clinica
VENDIME TË KËSHILLIT TË MINISTRAVE
shkoni në download >>
separa

OTC