OTC

PHYTOJOBA MASK






Konfeksioni: Vazo 200ml

Karkateristikat e produktit:

Maskë për shkëlqim dhe hidratim të lartë për flokë të thatë. E krijuar posaçërisht për flokë të thatë. Pas shpëlarjes, flokët gjejnë menjëherë hidratimin e munguar.

Indikimet:

Për flokë të thatë

Formulimi:

Pa silikon. Vaji i jojobas i ekstraktuar nga farat e bimës, është përzgjedhur për delikatesën e tij dhe vetitë rigjeneruese, zbutëse dhe mbrojtëse. Mikroproteinat e grurit kontribuojnë në një hidratim që zgjat. Vaji esencial i portokallit të ëmbël nga Afrika e Jugut dhe ekstrakti i farave të anxhelikës me veti tonifikuese dhe pastruese, iu sjellin shkëlqim dhe vitalitet flokëve.

Mënyra e përdorimit:

Pas shampos, në flokë të tharë mirë, aplikoni një sasi të vogël të produktit në gjatësinë dhe majat e flokut. Lëreni të veprojë nga 2 deri në 5 minuta në varësi të porozitetit dhe trashësisë së flokëve. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Rezultate:

Hidratim i menjëhershëm i flokut në 94% të subjekteve. Shkëlqim dhe butësi në 87 % të subjekteve.
Download Center

separa
Principi e Pratica Clinica
Lista e barnave të rimbursueshme 2015
shkoni në download >>
separa
Principi e Pratica Clinica
VENDIME TË KËSHILLIT TË MINISTRAVE
shkoni në download >>
separa

OTC