OTC

PHYTOBAUME HYDRATION






Konfeksioni: Tubet 150ml

Karkateristikat e produktit:

Balsam hidratues për flokë normalë të thatë. I përdorur pas çdo larje, PHYTOBAUME HYDRATATION shtrin menjëherë flokët nga normalë në të thatë pa i rënduar. Të lehtë për tu krehur, flokët rigjejnë shkëlqimin dhe butësinë.

Formulimi:

Pa silikon. Vaji i jojobës i përzgjedhur për vetitë e tij zbutëse dhe rigjeneruese i bashkohet një derivati të vajit të ricinit për të mbrojtur dhe hidratuar flokët. Ekstrakti i farave të anxhelikës, me veti tonifikuese dhe pastruese, u dhuron shkëlqim dhe vitalitet flokëve.

Mënyra e përdorimit:

Pas shampos, përhapni një sasi të vogël të produktit në flokë të tharë mirë. Shpëlajeni menjëherë.
Këshilla për përdorim: Për një veprim rigjenerues në thellësi, përdorni një maskë hidratuese një herë në javë.
Për një veprim rigjenerues në thellësi, përdorni një maskë hidratuese një herë në javë.

Rezultatet: Më shumë butësi në 96% të subjekteve.
Më shumë shkëlqim në 97% të subjekteve .Lëmon flokët pa i rënduar në 97% të subjekteve.
Download Center

separa
Principi e Pratica Clinica
Lista e barnave të rimbursueshme 2015
shkoni në download >>
separa
Principi e Pratica Clinica
VENDIME TË KËSHILLIT TË MINISTRAVE
shkoni në download >>
separa

OTC