OTC

TONIQUE ÉCLAT


Konfeksioni: Flakon 200ml

Karkateristikat e produktit:

Locion vitaminik per fytyrë dhe sy

Indikimet:

Ideal për të gjitha llojet e lëkurave.I fresket dhe vitaminoz, ky locion pa alkol, i pasur me ekstrakte të lulëkuqes dhe portokallit të kuq, perfeksionon demakijimin, tonifikon dhe thekson shkëlqimin e ngjyrës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Formulimi:

Écoskin(probiotikë+mjaltë vegjetal): stimulon mbrojtjen natyrale të lëkurës
Ekstrakte të Lulëkuqes: hidratuese dhe kundër-rrudhave
Ekstrakte të Arnikës së kuqe: energjizuese dhe detoksifikuese.

Mënyra e përdorimit:

Të aplikohet pas larësit me ndihmën e një diskete pambuku.Të mos shpëlahet.
Download Center

separa
Principi e Pratica Clinica
Lista e barnave të rimbursueshme 2015
shkoni në download >>
separa
Principi e Pratica Clinica
VENDIME TË KËSHILLIT TË MINISTRAVE
shkoni në download >>
separa

OTC