OTC

DÉMAQUILLANT CONFORT


Konfeksioni: Flakon 200ml

Karkateristikat e produktit:

Qumësht larës për fytyrë dhe sy

Indikimet:

Ideal per lëkura të thata dhe pa komfort.Qumësht i butë, i pasur me ekstrakte trëndafili dhe lule të qershisë.

Formulimi:

Écoskin(probiotikë+mjalt vegjetal): stimulon mbrojtjen natyrale të lëkurës
Ekstrakte trëndafili: ëmbëlsues dhe hidratues
Ekstrakte të luleve të qershisë: antioksidues dhe ushqyes
Vaj bajamesh të embla: antioksidues dhe ushqyes
Vaj i farave të pambukut: lëmon dhe dhuron komfort
Vitaminë E: antioksidues

Mënyra e përdorimit:

Të aplikohet në lëkurë të thatë, me ndihmën e një disketi pambuku ose të masazhohet lehtësisht me mollëzat e gishtave. Për të plotësuar larjen përdorni një disketë pambuku të njomur me Tonique Éclat.
Download Center

separa
Principi e Pratica Clinica
Lista e barnave të rimbursueshme 2015
shkoni në download >>
separa
Principi e Pratica Clinica
VENDIME TË KËSHILLIT TË MINISTRAVE
shkoni në download >>
separa

OTC