kufizim kalorik

mar62023

Kufizimi kalorik ngadalëson plakjen dhe përmirëson shëndetin

“Kufizimi kalorik (CR), i përcaktuar si reduktim i marrjes së kalorive pa e privuar veten nga lëndët ushqyese thelbësore shkakton ndryshime në proceset molekulare të lidhura me...
Download Center

separa
Principi e Pratica Clinica
Lista e barnave të rimbursueshme 2015
shkoni në download >>
separa
Principi e Pratica Clinica
VENDIME TË KËSHILLIT TË MINISTRAVE
shkoni në download >>
separa

OTC