Donald Tramp

tet52020

Trampi po trajtohet me deksametazon. Ja, çfarë dimë për barin

“Gjendja e presidentit Donald Tramp vazhdon të përmirësohet qëkur u dërgua në spital të premten për shkak të simptomave nga infeksioni COVID-19”, u tha gazetarëve mjeku i Shtëpisë së Bardhë Sean Conley...
transparent

tet92020

Covid-19. Mjekët e familjes, pa një protokoll zyrtar trajtimi. Prof. Harxhi: Të trajnohen, pasi po përdorin antibiotikë me tepricë

Mjekët e familjes po trajtojnë një numër të lartë pacientësh me Covid-19, por ata nuk kanë asnjë protokoll zyrtar ku të bazohen. Janë trajnuar që në fillim të pandemisë dhe...
Download Center

separa
Principi e Pratica Clinica
Lista e barnave të rimbursueshme 2015
shkoni në download >>
separa
Principi e Pratica Clinica
VENDIME TË KËSHILLIT TË MINISTRAVE
shkoni në download >>
separa

OTC