OTC

PHYTOVOLUME ACTIF SPRAY


Konfeksioni: Flakon 125ML

Karkateristikat e produktit:

Spray voluminizues për flokë të hollë. Ideal për të rritur volumin e flokëve; aplikojeni në flokun e lagur përpara krehjes ose ne flokun e tharë për të zgjatur efektin voluminizues të stilimit. Pa shpëlarje. PHYTOVOLUME ACTIF i jep vitalitet fibrës së flokut dhe ruan qëndrueshmërinë e stilimit.

Indikimet:

Për flokë të hollë. I indikuar për skalp të yndyrshëm, për të mbajtur volumin sa më gjatë.

Formulimi:

Falë aminoacideve të keratinës dhe një ekstrakti të kapuçinës, PHYTOVOLUME ACTIF është një mbështetje voluminizuese që mbështjell flokët dhe forcon diametrin duke rritur volumin e flokëve.

Mënyra e përdorimit:

Në flokë të lagur, spruconi në mënyrë të bollshme duke u dhënë rëndësi rrënjëve. Procedoni me krehjen.
Download Center

separa
Principi e Pratica Clinica
Lista e barnave të rimbursueshme 2015
shkoni në download >>
separa
Principi e Pratica Clinica
VENDIME TË KËSHILLIT TË MINISTRAVE
shkoni në download >>
separa

OTC