OTC

PHYTODEFRISANT


Konfeksioni: Tubet 100ML

Karkateristikat e produktit:

Krem shtrirës vegjetal për flokë të padisiplinuar. Formulë 99% bimore. Trajtimi i përzgjedhur në USA. Një sasi e vogël e këtij balsami është e mjaftueshme për të drejtuar flokun në tërësi duke i dhuruar konsistencë dhe hidratim pa e yndyrosur. Pa shpëlarje. PHYTODEFRISANT është formuluar enkas për të drejtuar flokun dhe për të zbutur kaçurrelat natyrale. Xhel i lehtë, jo i yndyrshëm dhe pa alkool, tekstura e tij hidraton, përforcon dhe siguron një shkëlqim perfekt. Efekt kumulativ: Sa më shumë përsëriten aplikimet, aq më shumë flokët shtrihen natyralisht.

Indikimet:

Për flokë të padisiplinuar

Formulimi:

Ky xhel bashkon ekstraktet vegjetale që veprojnë në sinergji për të lëmuar flokët në mënyrë natyrale,pa veprim kimik duke respektuar në të njëjtën kohë fibrën e flokut.

Mënyra e përdorimit:

Pas shampoos, në flokë të lagur,vendosni pak produkt në dorë. Shpërndajeni në të gjithë flokët dhe krihini ato. Procedoni me stilimin apo krehjen me tharëse.

Këshilla për përdorim:

Për një shtrirje perfekte, procedoni me krehjen. Për kaçurrela të disiplinuara thajeni flokun në mënyrë natyrale.
Download Center

separa
Principi e Pratica Clinica
Lista e barnave të rimbursueshme 2015
shkoni në download >>
separa
Principi e Pratica Clinica
VENDIME TË KËSHILLIT TË MINISTRAVE
shkoni në download >>
separa

OTC