OTC

PHYTOCITRUS MASK


Konfeksioni: Vazo 200ml

Karkateristikat e produktit:

Maskë ristrukturuese për shkëlqim dhe ngjyrë. PHYTOCITRUS sjell energjinë dhe shkëlqimin e nevojshëm për bukurinë e flokëve të dobësuar nga ngjyrimi i shpeshtë apo dekolorimi. E pasur me gjalpë vegjetal me veti rigjeneruese, kjo maskë e butë dhe kremoze ushqen në thellësi fibrën e flokut. Pa silikon.

Indikimet:

Për flokë të padisiplinuar.

Formulimi:

Ekstrakti i grejpfruitit natyralisht acid lëmon në mënyre optimale thekët e flokëve dhe u dhuron shkëlqim absolut. E pasur me ekstrakte të frutave të Olivello Spinoso me veti kundër radikaleve të lira dhe mbrojtëse, maska PHYTOCITRUS ruan ngjyrën për një kohë të gjatë.

Mënyra e përdorimit:

Për flokë të hollë: Pas shampos, në flokë të tharë mirë ,aplikoni një sasi të vogël të produktit në gjatësinë dhe majat e flokut. Përhapeni produktin dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm pa e lënë të qetësohet.
Për flokë të shpeshtë dhe porozë: Pas shampos, në flokë të tharë mirë aplikoni një sasi të vogël të produktit në gjatësinë dhe majat e flokut. Lëreni të veprojë për 2-3 minuta në varësi të porozitetit dhe trashësisë së flokëve. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Rezultate: Flokë më të mëndafshtë në 97% të subjekteve. Flokë të ristrukturuar në 91% të subjekteve. Ngjyrë e rifreskuar në 78% të subjekteve.
Download Center

separa
Principi e Pratica Clinica
Lista e barnave të rimbursueshme 2015
shkoni në download >>
separa
Principi e Pratica Clinica
VENDIME TË KËSHILLIT TË MINISTRAVE
shkoni në download >>
separa

OTC