OTC

PHYTOBAUME REPARATEUR


Konfeksioni: Tubet 150ml

Karkateristikat e produktit:

E gjithë forca e keratinës vegjetale kundër këputjes së flokut në qendër të flokëve tuaj. Balsam për flokë të dëmtuar. I përdorur pas çdo larje, PHYTOBAUME RÉPARATEUR shtrin menjëherë flokët e dëmtuar pa i rënduar. Të thjeshtë për t’u krehur flokët janë më rezistentë, të butë dhe më të mëndafshtë.

Formulimi:

Pa silikon. Aminoacidet me origjinë vegjetale(keratina vegjetale) dhe acidi hialuronik, të injektuar në qendër të fibrës riparojnë dhe hidratojnë në thellësi. Në sipërfaqen e fibrës së flokut, ceramidet mbyllin thekët dhe ekstrakti i shegës kundër radikaleve të lira mbron nga agresionet e jashtme

Mënyra e përdorimit:

Pas shampos, përhapni një sasi të vogël të produktit në flokë të tharë mirë. Shpëlajeni menjëherë.
Këshilla për përdorim:Nëse keni maja dyfishe përdorni një trajtim riparues specifik për gjatësinë dhe majat.

Promocione:

Rezultatet:
• Veprim riparues në 75 % të subjekteve
• Flokë më rezistentë në 72% të subjekteve.
• Veprim kundër këputjes në 67 % të subjekteve
Përdorim i testuar nën kontrollin dermatologjik ,i zhvilluar në 61 subjekte vullnetarë pas përdorimit të Phytokeratinë Shampo+Phytobaume Reparateur+ Siero Phytokeratine.
Download Center

separa
Principi e Pratica Clinica
Lista e barnave të rimbursueshme 2015
shkoni në download >>
separa
Principi e Pratica Clinica
VENDIME TË KËSHILLIT TË MINISTRAVE
shkoni në download >>
separa

OTC